19 Kasım 2011

İstedim bir sevgilim olsun güzel ve gizemli. Benim saçma şiirlerimi dinlesin yeterli. -SENİ KALBİME GÖMDÜM-


Bana bi sonbahar fısılda kahverengi olmasın,içinde aşkım olmasın,içinde yaprak olmasın,
içince hatrı kalmasın,içimde ahı kalmasın,içinde matem olmasın. Yalnız olmayan kaç intihar büyüttüm ellerimde,çok küçüktüm.

Darağcından meyve çalan bir çocuktum çünkü kitaplarla seviştim ki zannettiler büyüdüm. Çıplak elle tuttuğum dikenli teldir aşkım.
İstedim bi sevgilim olsun güzel ve gizemli. Benim saçma şiirlerimi dinlesin yeterli. Bir çırpıda birkaç ömrü sevişmekle bitirip öperek uyandırmak istemişti.
Zombi bitirim sordu hisli kanaryam bi gün ''nedir bu yolculuk dedim sonuncu yolculuk kuşum bir hayli yorgunum. doruk dolaylarında geziyorum sonuncu korkunun şair aşka suskun.'' haklısın be kuzgun.

Ters orantı! Kalbin odalarında kafi beklerim. Ben alıştırdım hayatımda ilgi bekleyenleri. Yarınlar ortasında galiba henüz bir yabancıydım. Hikaye burada bitmesin.
İçinde kaç satır kibir? Hatırlarıyla beslenen damarlarımda lal var. Bitap görünce egolarım kenarda kaldı.Sempatik koşup düşünce uçurumun yamaçlarında rüzgar oldum tamam da içimde polyanna öldü gitti.
Masallarım yasaklı. 
Bak bu son duman! Yarım kalan yalanlarınla mutlu ol. Ve sonbaharda gözlerim hayal meyal açıldı sandım.İki satır hatırına güneşim soldu bir sevinç bir umut hepsi hikaye...